Aseptik Diyaframlı Vanalar

Ana Sayfa / Ürünlerimiz / GEMU / Aseptik Diyaframlı Vanalar
Uygulama alanları

Başlıca uygulama alanları arasında, örneğin eczacılık, gıda ve biyoteknoloji endüstrileri alanındaki steril uygulamalar, yarı iletken ve mikroelektronik endüstrisindeki ultra saf ortamlar ve ince kimyasal madde sektöründeki uygulamalar bulunmaktadır.

Tasarıma bağlı olarak, eczacılık ve biyoteknoloji endüstrileri, gıda, işleme ve kimyasal madde endüstrisindeki ultra saf su (USU), ultra yüksek saflıktaki kimyasal maddeler, ara ve mamul ürünler için uygundur.  Bu vanalar, teknik kullanım parametreleri dahilinde sterilize edilebilir ve otoklava tabi tutulabilir.  Aseptik diyaframlı vanalar, steril alanlarda kontrol vanaları olarak da başarıyla kullanılmaktadır.

Çalışma basıncı
0 - 10 bar

İşletim Sıcaklığı
-10 - 150°C

Nominal ebat
DN 4 – 150

Gövde malzemeleri
Paslanmaz çelik (hassas döküm, dövülmüş gövdeler, blok malzemesi), özel malzemeler.

Sızdırmazlık malzemeleri
EPDM, EPDM/PTFE (talep üzerinde başka versiyonlar da temin edilebilmektedir)

Bağlantılar
Alın kaynaklı musluk valfleri, kelepçeler, rakorlar ve flanşlar.  Bağlantılar uluslar arası standartlara ve normlara (ISO, DIN, SMS, ASME BPE, JIS vs) uygun olarak temin edilir.

Aktüatör/çalışam
Manüel, pnömatik, motorlu

Enstrümantasyon / aksesuarlar
Sızdırmazlık ayarlayıcı ve stroke sınırlayıcılar, elle kumanda üstünlüğü, yaklaşım anahtarları, optik

Gövde konfigürasyonu
2/2 yönlü gövde (2/2 yönlü vana), T vana (3/2 yönlü vana), tank vanası (B600), kaynaklama konfigürasyonları (GMP-SAP vana konfigürasyonları, W600), çok portlu vanalar (M600)

Yüzeyler
Paslanmaz çelik gövdeler için, elektrocilalamalı veya elektrocilalamasız olarak 0.25 µm’ye kadar yüzey bitirme temin edilebilir.

Ek bilgiler
Lütfen Ürün tanıtımı, Ortam kütüphanesi ve Uygulamalar’a bakın
Ceylan Elektronik ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ İLETİŞİM